© 2018 by Adam Klatovský

Reference

Adam Klatovský, Liberec

Pro pana Rajdla jsem připravoval webové stránky a po několika pracovních schůzkách, na kterých vždy proběhlo pár kouzel, jsem ho nadšeně požádal o přípravu vystoupení pro moje děcka a jejich kámoše. Vystoupení proběhlo přímo v nově zrekonstruovaném Kouzelném sklepě. Atmosféra byla úžasná, děti se moc bavili a s otevřenými tlamičkami nechápavě sledovali další kouzla. Účastnili se i někteří rodiče ... a taktéž byli velmi mile zaskočeni dovednostmi Magic Rajdla. Ještě jednou děkujeme za opravdu kouzelné odpoledne!

Martina Heřmánková, Rakousy

Chtěla bych Vám poděkovat  za opravdu kouzelnou narozeninovou oslavu mé dcery. Děti byly nadšené a moc si to užily. Líbí se mi Váš profesionální přístup a umění vtáhnout děti do světa čár a kouzel. Přeji mnoho dalších takových spokojených diváků.

Jana Endtová, Liberec

Dobrý den pane Rajdl,

 

Děkujeme za pěkné vystoupení na synově oslavě narozenin. Děti byly spokojené a cely zbytek odpoledne řešily jak to ten kouzelník vlastně udělal. Největší úspěch měl létající stolek.

Veronika Dufková, KS Kontakt Liberec

„Kouzelník p. Rajdl svým neotřelým a dechberoucím vystoupením zpříjemnil kulturní program naší akce Objímání Divadla F. X. Šaldy v Liberci. Návštěvníci měli možnost setkat se s magií tvář v tvář na vzdálenost jen několika centimetrů - mnozí z nich nechápavě kroutili hlavami, jak dokázal obejít fyzikální zákonitosti a jak "ta kouzla dělá?!". Jeho vystoupení bylo výborným prostředkem pro pobavení všech věkových skupin obecenstva. Ještě jednou moc děkujeme za atraktivní program."

Děkuji za spolupráci a budu se těšit snad někdy příště.

Žanete Rybářová, Kofola a.s.

Moc děkujeme za vaše vystoupení na našem firemním večírku. Vaše představení bylo skvělé, nejvíce nás zaujala mikromagie, která probíhala u stolů, kde jsme měli příležitost být s vámi v kontaktu a nikdo z nás nemohl uvěřit, jak jste kouzla prováděl i přes to, že jsme byli hned vedle vás a viděli vám na ruce, jste opravdu výborný. Pokud bude další příležitost rádi se na vás určitě obrátíme a budeme vás doporučovat dál.

Restaurace Skála, Klášter Hradiště nad Jizerou

Kouzelníka Magic Rajdl si zveme na akce do restaurace Skála velmi často, protože nikdy nezklame. Jeho vystoupení je od začátku do konce plné napětí a očekávání. Umí své vystoupení velmi dobře oživit triky, které provádí i se svým obecenstvem.  Jeho příprava před každým vystoupením je velmi důkladná.

Během své kariéry získal nespočet ocenění, která si bezesporu zaslouží.

Určitě se na jeho vystoupení podívejte, od začátku až do konce.

Pavlína Sejkorová, Jablonec nad Nisou

Dobrý den pane Rajdle,

 

s menším časovým odstupem bych Vám chtěla poděkovat za uspořádání festivalu Ještědský krystal a pogratulovat k sestavení programu i k průběhu večera.

Podařilo se Vám pozvat výborné kolegy, pokud bych měla někoho vyzdvihnout, tak úplně nejvíc mne uchvátil Michal Kovařík a David Goldrake.

 

Moc si Vážím lidí, kteří něco dělají a navíc, když to dělají dobře. Pokud budou existovat takoví lidé, jako jste Vy, potom bude život pestřejší, protože masové zábavy máme kolem sebe spoustu, ale takový festival magie a kouzel je nevšední zábavou.

Vystoupení jsme si velmi užili a několikrát zůstali ohromeni s otevřenou pusou.

 

Moc děkuji a přeji Vám, ať se Vám daří jak v osobním, tak i v magickém životě.

Pavel Svačinka, starosta TJ Sokol Vlastibořice

Rád bych poděkoval za nádherné vystoupení plné kouzel pro děti i pro dospělé na naší tradiční akci Sousedském posezení na jivinské návsi. Bylo nám velkou ctí, pane Rajdle, tleskat vašemu umění.

 

Ještě hodiny po vašem vystoupení se diskutovalo o vašich kouzlech.

Doufáme, že brzy opět zavítáte na některou naší akci.

 

S pozdravem Starosta TJ Sokol Vlastibořice Svačinka Pavel

Natálie Kresslová, příměstský tábor DDM Větrník z Liberce

Posílám Vám hrstku fotek z Vašeho představení. Mnohokrát Vám za něj děkujeme, s úvodní znělkou Harryho Pottera jste zabodoval již ze začátku. Dětem se představení moc líbilo, a my jsme byli moc rádi, že jste je zapojil. Nejprve jsme měli obavy, zda vydrží hodinu jen sedět a dávat pozor, posléze nás strach ale opustil, děti „žrali“ každé Vaše slovo i pohyb. To, že jste je zapojil do svého kouzlení, to byl perfektní nápad! DĚKUJEME!

Tým Krajské nemocnice Liberec, Liberec

Pozvat si Pana kouzelníka Rajdla na Mikulášskou besídku do Krajské nemocnici Liberec byl opravdu dobrý tah.

Nejen děti, ale i dospělí sledovali s údivem magická kouzla. Program byl pestrý, chvíli se děti dívaly, chvíli švitořily

nad provedením a barevností rekvizit a nejvíce si to užily na jevišti, když mohly s Panem kouzelníkem kouzlit.

 

Určitě bychom pana Rajdla doporučili na podobné akce, umí zaujmout široké publikum.

Děkujeme.