top of page

Reference

412.jpg

Markéta Horejsková, Hemojunior - Nadační fond Děti dětem

Naprosto úžasný, profesionální přístup a dech beroucí vystoupeni. Pan Rajdl zaujal nejen nejmladší členy pobytu, ale i ty nejstarší! Skvěle propracované, zajímavé a zábavne vystoupeni. Děkujeme za zážitek!

Libuše Hlávková

Dobrý den pane Rajdle, chtěla bych vám moc poděkovat za profesionální vystoupení na mem narozeninovém dni. Vaše vystoupení nás velmi bavilo, lepší kouzleni jsem nezažila. Děkujeme moc

Pavlína Sejkorová, Jablonec nad Nisou

Dobrý den pane Rajdle,

 

s menším časovým odstupem bych Vám chtěla poděkovat za uspořádání festivalu Ještědský krystal a pogratulovat k sestavení programu i k průběhu večera.

Podařilo se Vám pozvat výborné kolegy, pokud bych měla někoho vyzdvihnout, tak úplně nejvíc mne uchvátil Michal Kovařík a David Goldrake.

 

Moc si Vážím lidí, kteří něco dělají a navíc, když to dělají dobře. Pokud budou existovat takoví lidé, jako jste Vy, potom bude život pestřejší, protože masové zábavy máme kolem sebe spoustu, ale takový festival magie a kouzel je nevšední zábavou.

Vystoupení jsme si velmi užili a několikrát zůstali ohromeni s otevřenou pusou.

 

Moc děkuji a přeji Vám, ať se Vám daří jak v osobním, tak i v magickém životě.

Adam Klatovský, Liberec

Pro pana Rajdla jsem připravoval webové stránky a po několika pracovních schůzkách, na kterých vždy proběhlo pár kouzel, jsem ho nadšeně požádal o přípravu vystoupení pro moje děcka a jejich kámoše. Vystoupení proběhlo přímo v nově zrekonstruovaném Kouzelném sklepě. Atmosféra byla úžasná, děti se moc bavili a s otevřenými tlamičkami nechápavě sledovali další kouzla. Účastnili se i někteří rodiče ... a taktéž byli velmi mile zaskočeni dovednostmi Magic Rajdla. Ještě jednou děkujeme za opravdu kouzelné odpoledne!

Martina Heřmánková, Rakousy

Chtěla bych Vám poděkovat  za opravdu kouzelnou narozeninovou oslavu mé dcery. Děti byly nadšené a moc si to užily. Líbí se mi Váš profesionální přístup a umění vtáhnout děti do světa čár a kouzel. Přeji mnoho dalších takových spokojených diváků.

Jana Endtová, Liberec

Dobrý den pane Rajdl,

 

Děkujeme za pěkné vystoupení na synově oslavě narozenin. Děti byly spokojené a cely zbytek odpoledne řešily jak to ten kouzelník vlastně udělal. Největší úspěch měl létající stolek.

Pavel Svačinka, starosta TJ Sokol Vlastibořice

Rád bych poděkoval za nádherné vystoupení plné kouzel pro děti i pro dospělé na naší tradiční akci Sousedském posezení na jivinské návsi. Bylo nám velkou ctí, pane Rajdle, tleskat vašemu umění.

 

Ještě hodiny po vašem vystoupení se diskutovalo o vašich kouzlech.

Doufáme, že brzy opět zavítáte na některou naší akci.

 

S pozdravem Starosta TJ Sokol Vlastibořice Svačinka Pavel

Natálie Kresslová, příměstský tábor DDM Větrník z Liberce

Posílám Vám hrstku fotek z Vašeho představení. Mnohokrát Vám za něj děkujeme, s úvodní znělkou Harryho Pottera jste zabodoval již ze začátku. Dětem se představení moc líbilo, a my jsme byli moc rádi, že jste je zapojil. Nejprve jsme měli obavy, zda vydrží hodinu jen sedět a dávat pozor, posléze nás strach ale opustil, děti „žrali“ každé Vaše slovo i pohyb. To, že jste je zapojil do svého kouzlení, to byl perfektní nápad! DĚKUJEME!