top of page

Kde kouzlím

Moje kouzelnické vystoupení se hodí na všechny druhy společenských akcí. Nejčastěji kouzlím na svatbách, na narozeninových oslavách a na firemních večírcích. Jsem však schopný připravit program na míru pro jakoukoliv společenskou událost. 

Na svatbách

Byli jste někdy na svatbě, na které byl pro pobavení osazenstva i kouzelník? Pokud ano, tak si to jistě velmi dobře pamatujete! :-) Kouzla na svatbě nejsou standardním programem, přesto je to originální způsob, jak pobavit hosty, nevěstu i ženicha. Program pro veselku je vždy na míru - od mizení / objevování prstýnků až po větší magické kousky.

Nejčastěji jsem představen hostům a pak se pohybuji mezi nimi a okouzluji je. Skvěle se tak zabaví, například při čekání na slavnostní oběd nebo během focení svatebčanů.

Udělejte také svoji svatbu nezapomenutelnou.

Sv

Na firemních večírcích

Ať už se jedná o vánoční večírek nebo party ve spojitosti s výročím firmy, pomohu pomocí představení na míru rozproudit zábavu. Pro přípravu vystoupení Vám pomohu vymyslet program, který podpoří značku Vaší společnosti. Součástí firemního večírku bývá i následné kouzlení u skupinek účastníků - to se setkává s nadšením účastníků večírku hlavně v pozdějších hodinách. Nadšení a údiv pak dosahuje maximální úrovně! :-)

Fir

Na výstavách a veletrzích

Představte si, že je Vaše firma na veletrhu. Mezi desítkami stejných stánků. Jak přilákat originálně pozornost právě k Vašemu produktu nebo službě? Velmi snadno - dalo by se říct mávnutím kouzelného proutku! :-) Rád Vám pomůžu se získáním pozornosti - kouzelnickým programem přesně pro Vás zaujmu procházející návštěvníky a pomůžu Vám tak značku firmy prezentovat jedinečným způsobem. Takovým který se lidem rozhodně v dobrém zapíše do paměti!

Výst
Dětste

Dětské oslavy

Už i tříletý princ nebo princezna s otevřenou pusou dokořán sledují, jak se objevují nebo mizí různé hračky a balónky, jak se vznáší kouzelnický stolek nebo hůlka. Kouzlím pro menší i větší, kouzlím u Vás doma na oslavách narozenin, kouzlím ve školkách při různých akcích pro děti i jejich rodiče. Přijedu za Vámi a vše zařídím - od pozadí až po ozvučení - stačí se mi ozvat a domluvíme se!

Soukr

Na soukromých oslavách

Oslavy narozenin, výročí svateb, maturit, promocí nebo jakýchkoliv jiných významných událostí se také dají udělat "speciálnější". Svými kouzly se postarám o zábavu všech zúčastněných. Po předchozí domluvě za Vámi přijedu kamkoliv. Dnes už není zvláštností ani vystoupení "v obýváku". V mém repertoáru kouzel společně vybereme ty nejvhodnější a postavíme program, který zaujme všechny. 

Ples

Na plesech

Účast kouzelníka na plesech je vcelku "klasika". Pokud chcete kouzelníka profesionála s magickými kousky vyladěnými do dokonalosti, obraťte se na mě. Společně vymyslíme program, kterým pobavíme všechny návštěvníky plesu. Zakládám si také na tom, že jsem vždy perfektně oblečen. To se na plesy hodí a proto na nich vystupuji velmi rád! Stačí mě kontaktovat a rád Vám sdělím více informací a doporučení ohledně kouzel na plese!

bottom of page