top of page

Magické sklepení

V listopadu roku 2012 jsem oficiálně otevřel Magické sklepení. V tomto kouzelném prostoru jsme se pravidelně scházeli s mými kolegy kouzelníky z Klubu kouzel Liberec. Po zásadní rekonstrukci a úpravách v roce 2018 využívám hojně tento prostor i pro moje kouzelnické vystoupení. Pokud tedy nemáte prostor pro magickou show, na které by mělo být více hostů, můžete využít právě moje Magické sklepení.

Níže se můžete podívat, jak tento kouzelný prostor vypadá nyní a také na to, jak vypadal ve svých začátcích:

Magické sklepení - zde se dějí kouzla!

V roce 2018 proběhla nejen zásadní rekonstrukce, ale také rozšíření sklepení. Nyní je zde kapacita až 40 míst k sezení. Nově je zde také "VIP" místnost s kapacitou 10 míst, která je speciálně připravena pro předvádění mikromagie. Stěny celého prostoru jsou lemovány tématickými rekvizitami a plakáty prezentující kouzelnické soutěže. Také je zde moje "stěna slávy", kde mám svoje nejváženější ocenění z kouzelnických soutěží u nás i ve světě. Celý prosto na vás dýchne magickou atmosférou.

Něco málo z historie

Magické sklepení vzniklo z bývalého prostoru skladu potravin. Svépomocí jsme s ostatními členy vybudovali klubovnu KKL. Získali jsme tak prostor pro trénink a zdokonalování kouzel. A v neposlední řadě místo pro pravidelné setkávání a prezentaci našeho umění kolegům z jiných měst. Zde je několik fotografií z původního Magického sklepa a video z jeho slavnostního otevření v roce 2012.

Video ze slavnostního otevření v roce 2012

Když ne v magickém sklepení, tak jinde...

Za svoji kariéru jsem vystupoval všude možně. Společným jmenovatele akcí. kde jsem okouzloval publikum, byla vždy dobrá nálada a publikum připravené vidět kouzla, která jim zamotají hlavu. :-)

A kde všude vystupuji?

Moje kouzla

V mém kouzelném "repertoáru" najdete všechny možné druhy kouzel. To, jaká bude náplň akce, na kterou mě pozvete, záleží ale hlavně na Vás! Každý program vzniká po vzájemné dohodě s klientem.

Čím Vás okouzlím

IMG_2263.JPG
bottom of page