top of page

Přemek Rajdl, profesionální kouzelník

Když mi bylo 10 let, dostala se mi do rukou knížka "Kouzla nejsou žádné čáry". Hodiny a hodiny jsem trénoval. A když můj táta viděl, že mám na magii talent, seznámil mě s profesionálním kouzelníkem z Prahy. Po dalším intenzivním tréninku jsem v 15 letech začal vystupovat, účastnit se soutěží a vyhrávat je. To byla pro mě zpětná vazba, že by moje kouzla měla pobavit a udělat radost co nejvíce divákům.

Proč kouzlím?

Dělá mi dobře, když vidím reakce publika - údiv, pobavení, okouzlení. Diváci jsou mým "motorem". A nyní, když už mám více času na maximální koncentraci a trénink, mě kouzlení naplňuje ještě více, než dřív. 90% volného času věnuji magii.

Moje ocenění

Za celou kariéru jsem získal desítky ocenění. Nejvíce si vážím cen ze soutěže Stříbrný prsten, protože to byly moje první Grand Prix (hlavní cena 2 roky po sobě). Důležité jsou pro mě i ocenění za duo scénické magie, ve které jsme vynikali s mojí kouzelnou manželkou :-).

Vážím si toho, že jsem byl ředitel a pořadatel kouzelnické soutěže Ještědský krystal! (1980 - 2012).

Vážím si toho, že si mě nyní zvou na tyto akce jako porotce a "VIP" hosta. 

Pokud by Vás zajímalo více informací, ozvěte se mi!

Pozvěte si na svoji akci kouzelníka

Za svoji kariéru jsem vystupoval všude možně. Společným jmenovatele akcí. kde jsem okouzloval publikum, byla vždy dobrá nálada a publikum připravené vidět kouzla, která jim zamotají hlavu. :-)

A kde všude vystupuji?

Moje kouzla

V mém kouzelném "repertoáru" najdete všechny možné druhy kouzel. To, jaká bude náplň akce, na kterou mě pozvete, záleží ale hlavně na Vás! Každý program vzniká po vzájemné dohodě s klientem.

Čím Vás okouzlím

IMG_2263.JPG
bottom of page