top of page

Moje kouzla

Kouzlím už od svých 15 let. Je to tedy přes 40 let a za tu dobu jsem všechny předváděná kouzla vypiloval k dokonalosti. V mé nabídce je několik tématických vystoupení od mikromagie až po jízdu autem na slepo. Před objednáním se spojíme a společně probereme, na jaké akci byste chtěli okouzlit publikum.

Podívejte se detailněji na moje jednotlivé programy:

Magické evergreeny

V pořadu  „ Magické evergreeny „  jak sám název napovídá,  shlédnete kouzla,  která osvědčeně pobaví přítomné diváky. Při  podmanivé  hudbě klavíru Vás  bude bavit  kouzelník,  kterému  se v jeho rukách  budou  objevovat a mizet různé předměty. Některé z těchto objevených věcí se budou i přebarvovat. Nebude chybět ani průnik přes pevnou hmotu a na závěr  levitace. U některých kouzel  budu vyžadovat kontaktní spolupráci diváků.

Délka pořadu: 20 minut

Magické ever

Koulová elegance - manipulace

Koulové  elegance – manipulace,  která  je královna magie. Program je presentován ve fraku a peleríně.  Tento  program byl v minulosti vyhodnocován  jako nejlepší  na kouzelnických festivalech pro svoji náročnost, protože je předváděn celý v rukavicích. V programu se objevují, mizí a barví kuličky různých velikostí. Během programu se také objevují   vycházkové hole - špacírky. Na závěr  jedna hůl za hudby valčíku začne levitovat a tančit. Tento pořad vyžaduje samostatné jeviště s oponou. Požaduji šatnu na převlečení  a přípravu rekvizit a možnost přehrání CD s ozvučením místa konání.

Délka pořadu: 11 minut

Koulová elegance

Mikromagie - kouzlení u stolu

Mikromagie je speciální obor, kdy jsou kouzla předváděna v bezprostřední blízkosti diváka a za jeho nutné spolupráce. Divák tak může vidět velká kouzla s malými předměty, s kterými je denně ve styku. Kouzlí se tak s kartami, s mincemi a bankovkami, provazem nebo prstýnkem a podobně. Všechny předměty jsou divákům důvěrně známé a o to jsou více překvapeni.

Délka pořadu: Neomezená, záleží na domluvě s pořadatelem.

Mikro
Retro

Retro 30. léta

V pořadu  „ Retro 30tá léta „ Vás zavedu  do roku 1930, kdy za hudby ractime  v dobovém kostýmu shlédnete plejádu překvapivých kousků.  Bude  Vám předvedeno desítky  efektů,  kdy se budou předměty objevovat  v prázdných  rukách,  některé z nich změní  svoji barvu, jiné budou levitovat, voda bude mizet, aby se pak opět objevila. Tento pořad je sestaven tak, aby se odlišil od jiných kouzelnických čísel. Používám vlastní pozadí. Požaduji šatnu na převlečení a přípravu rekvizit a možnost přehrání CD s ozvučením  místa konání.

Délka pořadu: 20 minut

Stánek

Stánek

V pořadu „ Stánek“ se vrátíme do roku 1930. Za doprovodu dobové hudby a kostýmů shlédnete scénku, jak se mohli dvořit pánové dívkám, které je okouzlili. Tyto námluvy probíhají pomocí kouzelnických efektů, jak dívku okouzlit a zaujmout. Tato scénka slavila úspěchy v letech 1980, kdy ji vysílala česká i slovenská televize. Používám vlastní pozadí. Nutný prostor pro předvedení  4 x 4m. Požaduji šatnu na převlečení a přípravu rekvizit a možnost přehrání CD s ozvučením místa konání.

Délka pořadu: 12 minut

Jízda na slepo

Jízda na slepo

Jízda na slepo osobním automobilem je atrakce, kdy kouzelník dá prohlédnout divákům nejdříve klapky na oči, které si sami odzkouší, aby zjistili jejich neprůhlednost a následně dá zkontrolovat ještě černý sametový „ pytel“, kterým si pak zakryje celou hlavu. S tímto dvojím zatemněním očí kouzelník usedne do auta a projede slalom ze živých kuželek, které tvoří diváci. Jízda tak pokračuje za asistence vybraných diváků, kteří s ním jedou ve vozidle. Dále je možno za doprovodu policie, projet i část kteréhokoli města.

Délka pořadu: 20 minut

bottom of page